Sercem nowej siedziby MTS jest showroom. To tutaj klienci i goście mogą przyjrzeć się z bliska bogatemu asortymentowi naszych czterech własnych marek: środkom do pielęgnacji aut NIGRIN, rowerom z napędem elektrycznym i akcesoriom rowerowym FISCHER, akcesoriom samochodowym cartrend oraz osprzętowi elektroinstalacyjnemu uniTEC.

 

W showroomie wystawiane są również liczne produkty marek licencyjnych oraz innych marek należących do naszej oferty. Klienci mogą produkty dotykać i testować.

To tutaj klienci mogą od podszewki poznać starannie dobrane portfolio produktów i wspólnie z nami rzucić okiem na innowacyjne towary i przyszłościowe koncepcje serwisowe.

 

Dla każdego segmentu asortymentowego dostępne są laboratoria użytkowe. Nowe laboratoria testowe to dla nas ogromna korzyść, dzięki której możemy pracować nad dalszym rozwojem naszych własnych marek, by wzmocnić je w perspektywie długoterminowej. Dotyczy to również możliwości tworzenia nowych koncepcji usługowych, a także kolekcji prezentowanych w sklepach stacjonarnych.

Więcej aktualności i relacji o Grupie MTS