Bardzo dokładne i ukierunkowane analizy pozwalają nam poznać potrzeby naszych klientów i konsumentów.

Oprócz naszych czterech marek własnych NIGRIN, FISCHER, cartrend i UNITEC® zajmujemy się również dystrybucją wielu innych znanych produktów markowych. Nie istnieje żaden kanał dystrybucji, w którym nie czulibyśmy się jak w domu.

Dzięki bardzo bogatej ofercie usług i produktów możemy dla każdego klienta zrealizować idealną strategię.

Nasze długoletnie doświadczenie na rynku umożliwia nam przejęcie roli lidera w sprzedaży stacjonarnej w segmencie akcesoriów samochodowych oraz środków do pielęgnacji aut.

POLITYKA ASORTYMENTOWA

Jako podmiot usługowy MTS oferuje szyte na miarę, kompleksowe rozwiązania serwisowe oparte na zintegrowanej koncepcji tworzenia wartości i bardzo dobrej znajomości rynku. 

Oferta MTS to nie tylko bogaty asortyment produktów sprawdzonych marek, lecz także liczne usługi. Na firmie MTS Group mogą Państwo polegać: zajmie się bowiem koordynacją wszystkich etapów. Wspólnie znajdziemy rozwiązania w pełni spełniające Państwa oczekiwania. 
W MTS wiemy, że sukces w handlu to umiejętne połączenie sprawdzonych marek, przekonującej jakości i ceny, a także starannie dobranego i dopasowanego do siebie asortymentu.

Bogate portfolio marek danego asortymentu w wybranym segmencie cenowym skierowane jest do różnych grup docelowych. Dział zarządzania kategoriami produktów stale wzbogaca asortyment o innowacyjne nowości.

Dzięki nam klienci mogą zaopatrywać się w produkty różnych marek u jednego dostawcy. Dla wszystkich grup naszych klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie opracowywania szytych na miarę asortymentów. Nie ma znaczenia, czy dany klient to sklep wielkopowierzchniowy, sklep branżowy, internetowy, czy dyskont. Dzięki swojej długiej obecności na rynku MTS Group świetnie radzi sobie z różnymi kanałami sprzedaży.

Sieci handlowe

Sklepy branżowe

Sklepy internetowe

Dyskonty

ZAKRES USŁUG

Innowacyjne i wysokogatunkowe produkty firmy MTS Group także Państwu pozwolą odnosić sukcesy w działalności handlowej. Naszą misję uznajemy za spełnioną, jeśli towar odnalazł swoją drogę do zadowolonego konsumenta.

Ciągły proces doskonalenia produktu w każdym segmencie sprzedażowym zwiększa zdolność innowacyjną MTS Group i gwarantuje stale nowy asortyment. Starannie przeprowadzane badania rynkowe oparte m.in. na szczegółowej analizie zachowań konsumenckich, to obszar działania MTS.

Jesteśmy Państwa partnerem oferującym wiele różnych usług, które świadczymy na wysokim poziomie w formie pojedynczych rozwiązań lub pakietów. 

Nasze kompetencje w dziedzinie polityki asortymentowej są pochodną skutecznych działań w ramach zarządzania klientami strategicznymi. Nasi menedżerowie ds. kluczowych klientów są w pełni na nich skupieni i opracowują wspólnie z nimi i w ramach odpowiednich analiz ich oczekiwania i potrzeby. 

Zapewnienie jakości
Międzynarodowe
Zarządzanie Produktem
Zarządzanie
Kategoriami Produktów
Zarządzanie
Kluczowymi Klientami
Marketing
Sprzedaż i
dyspozycja towarów
Zarządzanie Magazynem i
Logistyka detaliczna
Zarządzanie Przestrzenią
HandelService

STRATEGIA RYNKOWA

Koncern MTS Group oferuje bogaty asortyment obejmujący środki do pielęgnacji aut, akcesoria samochodowe oraz rowerowe, w tym do rowerów elektrycznych, a także osprzęt elektroinstalacyjny.

Dzięki naszym markom własnym NIGRIN, FISCHER, cartrend i UNITEC® jesteśmy wiodącym podmiotem na niemieckojęzycznych rynkach, a także obecni na liczących się rynkach podstawowych.

Sukces w handlu to umiejętne połączenie sprawdzonych marek, przekonującej jakości i ceny, a także starannie dobranego i dopasowanego do siebie asortymentu.

Wszystkie produkty wchodzące w skład asortymentu MTS wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Wymogi jakościowe odzwierciedla wybór sprawdzonych marek, znaki jakości, a także certyfikaty i wyróżnienia przyznane poszczególnym produktom.

NIGRIN
FISCHER
Cartrend
UNITEC®

  

Marka środków do pielęgnacji aut o bogatej historii, która dzisiaj należy do wiodących marek na niemieckojęzycznych rynkach. Bogate serie produktów przeznaczone do różnych obszarów zastosowania to rozwiązania, które zadowolą nie tylko zwykłych konsumentów, ale również profesjonalistów o wysokich wymaganiach. Skuteczne kampanie sprzedażowe skupiają się na produktach, które są łatwe w użyciu, sprawiają wiele radości i są bardzo skuteczne.

  

Rowery z elektrycznym napędem sprawiają, że jazda na rowerze jest dużo przyjemniejsza i sprawia wiele frajdy. FISCHER skupia się przede wszystkim na rowerach z przydomkiem „e”, czyli z napędem elektrycznym, oferując dobrej jakości rowery miejskie, trekkingowe, MTB i transportowe w dobrej cenie. Skuteczność, wytrzymałość i wydajność. Całość dopełnia bogaty asortyment akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo i widoczność oraz oryginalne wyposażenie rowerowe.

  

Marka powstała z myślą o amatorach akcesoriów samochodowych - obszar zainteresowania to samochód sam w sobie: różnorodne rozwiązania, które spełnią najróżniejsze oczekiwania klientów. Cartrend skupia się na miłości do tworzenia i ochoty na modyfikacje. Celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z jednego źródła i najwyższy stopień zadowolenia klienta.

  

UNITEC® to najbogatszy i najlepszy pod względem jakościowym asortyment z osprzętem elektroinstalacyjnym. Energooszczędne materiały elektroinstalacyjne, puszki elektryczne, wtyczki, złączki itd. i wiele więcej. Lista jest długa. UNITEC® to marka, która wie, jak upiększyć sobie codzienne życie nowoczesnymi i inteligentnymi rozwiązaniami, dodatkowo zapewniając w domu i w warsztacie większe bezpieczeństwo.

Oprócz czterech marek własnych NIGRIN, FISCHER, cartrend oraz UNITEC® MTS Group oferuje również wiele produktów znanych producentów:

STRATEGIA PROMOWANIA I MATERIAŁY POS

By klienci nie zgubili się w markecie i bez trudu odnaleźli odpowiedni dział z regałem, na którym czeka na nich szukany produkt, koniecznie należy wdrożyć systemową koncepcję sprzedaży.

MTS Państwu w tym pomoże, przedstawiając konkretne pomysły, a także udostępniając elementy regałów i rozwiązania wspierające sprzedaż. Za idealną prezentację produktu odpowiedzialna jest spółka MTS HandelService GmbH. Więcej o portfolio usług świadczonych przez specjalistów w dziedzinie merchandisingu i działań wspierających sprzedaż w punktach sprzedaży znajdą Państwo tutaj.

Nowe badania dotyczące zachowań konsumenckich wykazały, że klienci co raz mniej czasu poświęcają na materiały POSM. Skupienie uwagi prowadzące do podjęcia decyzji o kupnie produktu często trwa zaledwie kilka sekund.

Dodatkowe miejsce do eksponowania towarów, a także sezonowo dostępne specjalne miejsca sprzedażowe przyciągają uwagę konsumenta i spełniają jego potrzeby.

Za opracowanie i zaprezentowanie atrakcyjnych rozwiązań stymulujących sprzedaż, które równocześnie spełniają również wymagania handlowe, odpowiedzialny jest dział marketingowy MTS.

Bogactwo pomysłów i oferta rozwiązań wspierających sprzedaż obejmuje małe, umieszczane na ladzie stojaki reklamowe do sklepów branżowych, standy, a także duże ekspozytory o emocjonalnej treści skutecznie przyciągające uwagę.

MTS zajmuje się również pracą nad nowoczesnymi środkami przekazu informacji, w pełni wpisując się w trend, który polega na stopniowej rezygnacji z osobistego doradztwie w sklepie stacjonarnym.

Zaliczamy do nich cyfrowe wyszukiwarki oraz informacje o produkcie wyświetlane na smartfonach dzięki kodom QR, a także duże ekrany dotykowe umożliwiające interaktywne i intuicyjne wyszukiwanie produktu.