Od 120 lat symbol ochrony, blasku i pielęgnacji

NIGRIN jest jedną z najstarszych, działających od ponad 120 lat marek w Niemczech. Rozpoznawalne logo – kominiarz funkcjonuje od 1884r. W tym roku młody i ambitny chemik dr Carl Friedrich Gentner założył w mieście Goeppingen swoją fabrykę Carl Gentner - w której rozpoczął produkcję produktów z sody, pomad, różnych klejów na owady, proszków do prania, itp. Dzięki kompetencjom związanym z szeroko rozumianą chemią gospodarczą a w szczególności z preparatami do czyszczenia i konserwacji, w 1963 roku został wprowadzony na rynek pierwszy środek do czyszczenia samochodu – odrodzenie marki i początek pasma sukcesu NIGRIN jako specjalisty do konserwacji i czyszczenia „najbardziej ukochanego dziecka w Niemczech”.

NIGRIN to szeroka gama ponad 300 wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Przez szeroki wybór produktów podzielonych na 7 kategorii NIGRIN zapewnia możliwość kompleksowego zadbania o pojazd. Dzięki ciągłej optymalizacji preparatów oraz rozwojowi nowych produktów NIGRIN jest obecnie liderem w zakresie jakości oraz innowacji.

Od 55 lat specjalista w zakresie produktów do pielęgnacji samochodu:

Rozpoznajemy rynek i wiemy czego oczekują Klienci, na podstawie tej wiedzy przygotowujemy najbardziej optymalne rozwiązania dla użytkowników produktów. Kładziemy ogromny nacisk na wygodę i łatwość użytkowania naszych produktów. Specjalnie zaprojektowane opakowania ułatwiają użycie oraz zapewniają bezpieczeństwo przechowywania. NIGRIN zapewnia profesjonalną, łatwą i bezpieczną naprawę, renowację, ochronę i pielęgnację aut, motocykli, skuterów i rowerów. Wśród produktów znajdują się preparaty do lakieru i elementów zewnętrznych, felg i opon, do czyszczenia i pielęgnacji elementów wewnętrznych, specjalistyczne preparaty techniczne do silnika i mechaniki, środki do naprawy i ochrony podwozia i nadwozia, zapachy samochodowe oraz profesjonalne akcesoria do mycia i pielęgnacji.

Wiele produktów NIGRIN otrzymało wyróżnienia różnych pism branżowych w Niemczech, tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Nasze produkty regularnie poddawane są testom i plasują się w czołówce marek kosmetyków samochodowych.

Do strony marki NIGRIN