MTS obejmuje wiele znanych i sprawdzonych marek - szczególnie ważne miejsce w naszym sercu zajmują nasze własne.

... lub, naszymi słomami: „Nic prostszego niż pielęgnacja auta”.

Stała optymalizacja grup produktów z segmentu pielęgnacji aut, korzystanie z najnowszych technologii w celu zapewnienia najlepszych usług i prostota użytkowania sprawiają, że NIGRIN to jedna z wiodących marek do pielęgnacji samochodowej na niemieckojęzycznych rynkach.

Odkryj już teraz: NIGRIN

FISCHER to firma pochodząca z Palatynatu, która z bogatym technicznym know-how i wielkim zaangażowaniem projektuje i stale ulepsza rowery i skutery elektryczne z silnym napędem jako ekologiczny i zdrowy środek transportu dla każdego.

Odkryj już teraz: FISCHER

Cartrend to najważniejsza marka w segmencie akcesoriów samochodowych i wyposażenia warsztatowego, która dostępna jest od ponad 20 lat. Dzięki tej marce serca kierowców i wielbicieli technicznych gadżetów zdecydowanie zabiją szybciej, ponieważ oferuje modne rozwiązania, np. adapter do indukcyjnego ładowania smartfonów lub wyświetlacze przezierne.

Odkryj już teraz: cartrend

UNITEC® to najbogatszy i najlepszy pod względem jakościowym asortyment z osprzętem elektroinstalacyjnym. Energooszczędne materiały elektroinstalacyjne, puszki elektryczne, wtyczki, złączki itd. - lista jest długa. UNITEC® to marka, która wie, jak upiększyć sobie codzienne życie nowoczesnymi i inteligentnymi rozwiązaniami, dodatkowo zapewniając w domu i w warsztacie większe bezpieczeństwo.

Odkryj już teraz: UNITEC®