Partnerzy biznesowi, klienci, przedsiębiorcy z sąsiedztwa, przedstawiciele świata polityki i dziennikarze: Wszyscy odwiedzili nas w połowie sierpnia i zachwycili się nowym budynkiem oraz naszym nowym środowiskiem pracy, podstawą pomyślnej przyszłości jako międzynarodowej firmy produkującej markowe towary. 


Nowy budynek reprezentuje wizję MTS: na przyszłość jako firma produkująca markowe towary na drodze do internacjonalizacji.

Nowy świat pracy napędza również wymaganą do tego sprawność pracowników. Nowa koncepcja biura przyczynia się do tego, że pracownicy mogą intensywniej wymieniać się pomysłami, także między działami, w celu osiągnięcia niezbędnej szybkości w codziennych czynnościach.

Uwagę przyciągnęła również wspólna konferencja prasowa NIGRIN i Niemieckiej Federacji Piłki Ręcznej. Partnerstwo premium zostało przedłużone do 2022 roku - odpowiednią umowę podpisali Jürgen Herrmann i Mark Schober, prezes zarządu Niemieckiej Federacji Piłki Ręcznej.


Dyrektor zarządzający Jürgen Herrmann podkreślił atrybuty „szybkości, wytrzymałości i precyzji”, które charakteryzują piłkę ręczną tak samo jak NIGRIN. Dumni, że zdobyliśmy ambasadora marki NIGRIN w osobie Olivera Roggischa, menadżera męskiej reprezentacji narodowej, który nadaje partnerstwu „twarz”. Oliver Roggisch podkreślił, że będzie dumny z noszenia NIGRIN na swojej koszulce.

Więcej aktualności i relacji o Grupie MTS