Oficjalne otwarcie nowego budynku administracyjnego odbyło się w sobotę i towarzyszyło mu wiele ciekawych wydarzeń, np. zawody z udziałem naszych znanych sportowców - Lisy Buckwitz, Olivera Roggischa i Svena Ottkego - a także zespołu czterech naszych pracowników. To były zawody bardzo wyjątkowe, które na koniec rozstrzygnęli na swoją korzyść profesjonalni sportowcy. 

W oficjalnym geście wszyscy razem wypuściliśmy w niebo ok. 150 białych i niebieskich balonów, które pięknie prezentowały się na tle nieba.

Osoby, których podniebne karnety odbyły najdalszą podróż i do nas wróciły, zostały powiadomione o swojej wygranie po konkursie i obdarowane drobnym upominkiem.

Zwiedzanie budynku i prezentacja nowej przestrzeni pracy MTS ucieszyła nasze rodziny i przyjaciół. Goście byli zachwyceni budynkiem i panującą w nim atmosferą pracy.  


Zachwyt wzbudziły również nasze marki własne NIGRIN, FISCHER i cartrend oraz ich prezentacje i możliwość przeprowadzenia samodzielnych testów.

Dobrze bawili się również najmłodsi, czy to na dmuchanym zamku, strzelając gole, czy podczas malowania twarzy. Najbardziej popularnymi postaciami był lew, motyl i oczywiście Spiderman. Dzieci puściły wodze swojej fantazji.  

Więcej aktualności i relacji o Grupie MTS