W ubiegłym roku partnerstwo premium między NIGRIN a Niemiecką Federacją Piłki Ręcznej zostało przedłużone do 2022 roku. Nowy rok 2020 rozpoczął się sportowym wydarzeniem dla MTS: wydarzeniem dla pracowników podczas meczu przygotowawczego EM do meczu Niemcy przeciwko Islandii.

Na wyprzedanej SAP Arena w Mannheim z 12 037 widzami, reprezentacja Niemiec w piłce ręcznej pokonała Islandię 33:25. W MTS wykorzystaliśmy to jako imprezę zespołową i byliśmy tam 180 widzami, którzy kibicowali! Wsparliśmy nasz zespół pięcioma dużymi transparentami.

Po wyrównanej pierwszej połowie Niemcy przeszli do ofensywy na krótko przed przerwą. Po 35 minutach było 20:13, mecz był prawie rozstrzygnięty.

Pod koniec Islandia znowu naciskała, ale nasi byli pewni zwycięstwa, hala szalała. Zespół pokazał siłę, wytrzymałość i technikę!